Mora Terapi Merkezinde Cihazla 5 Seans Stress Terapisi 1000TL Yerine 600TL!


600 TL
 
Hemen Al!
DEĞERİ İNDİRİM KAZANCINIZ
1.000 TL 40 % 400 TL3 kişi fırsatı yakaladı

Kısa bir süre için geçerli


 Mora Terapi Merkezi

Öypaş sitesi, Aydınlık sok. No:15 Yenikent - Lefkoşa.
Yenikent Lefkoşa
548 860 66 72

        Detaylar

 • MORA TERAPİ – RENK VE BACH ÇİÇEKLERİ TERAPİSİ Klinik ortamında Psikolog eşliğinde uygulanır.
 • Ağrısız ve yan etkisizdir. Aynı zamanda her seans vücuda detoks etkisi yaratır.
 • Stres ve dikkat dağınıklığı, depresyon, panik atak, kaygı ve korkular, öfke problemleri, güvensizlik ve değersizlik hissi, uyku problemleri gibi birçok psikolojik sorunda Mora cihazlarıyla yapılan Bach Çiçekleri terapileri etkili bir yöntemdir.
 • Kronik problemi olan kişilerde iyileşme belirtileri yaklaşık 1 ay içinde kendini gösterir.
 • Terapi sonrasında kişinin duygu durum bozukluğu yavaş yavaş düzelmeye başlar. Kendini birçok açıdan daha rahat ve çok daha az stresli hissetmeye başlar
 • Bu fırsattan ancak www.firsatkibris.com üzerinden fırsat çeki satın aldığınız takdirde faydalanabilirsiniz.

       Nasıl Yararlanırım

 • Fırsat  30 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 •  Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat çeki satın alabilirsiniz.
 • Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Randevu almanız gerekmektedir. Mora Terapi Merkezi Telefon Numarası: 548 860 66 72
 • Her türlü konudaki sorularınız için Fırsat Kıbrıs çağrı merkezini 444 3778(444 FRST), 227 51 35 veya 0533 880 06 00  numaralı telefonlardan arayabilirsiniz ya da [email protected] ile de bize ulaşabilirsiniz.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için SSS bölümünü okuyabilirsiniz.

 

Fırsat Detayları

MORA TERAPİ – RENK VE BACH ÇİÇEKLERİ TERAPİSİ

Klinik ortamında Psikolog eşliğinde uygulanır. Ağrısız ve yan etkisizdir. Aynı zamanda her seans vücuda detoks etkisi yaratır. Stres ve dikkat dağınıklığı, depresyon, panik atak, kaygı ve korkular, öfke problemleri, güvensizlik ve değersizlik hissi, uyku problemleri gibi birçok psikolojik sorunda Mora cihazlarıyla yapılan Bach Çiçekleri terapileri etkili bir yöntemdir.

Mora cihazlarıyla yapılan terapi ile stresten nasıl kurtulabilinir? Bach Çiçekleri Terapisi, ünlü İngiliz tıp doktoru Dr. Bach’ın, çiçeklerin iyileştirici özellikleri üzerine yaptığı çalışmalar sonucunda geliştirilmiştir. Bach Çiçekleri Dr. Bach tarafından geliştirilmiş olan ve tüm dünyada psikolojik problemler için kullanılan homeopatik kürlerdir. 38 farklı çiçek kürü, 38 tanımlanmış duygu-durum hali için kullanılır.

MORA Terapi Bach Çiçekleri Terapisi çiçeklerin yaydıkları elektromanyetik frekansların kaydedilerek bilgisayar programları haline getirilmesi ile oluşturulmuştur. 38 farklı çiçek programının her birinin hangi tip stres ve psikolojik sorunlara iyi geldiği önceden tanımlanmıştır. Bach Çiçekleri Terapisi, kişinin günlük yaşamında hissettiği stresi ve kaygıları azaltmak, ani öfke nöbetlerini gidermek, sabırsızlık, kararsızlık, takıntılı olmak gibi çok farklı duygu durum bozukluklarını gidermek için kullanılır. Ayrıca Mora cihazlarıyla yapılan Renk Terapileri desteklenen Bach Çiçekleri Terapi programı sonucun etkinliğini arttırmaktadır.

Mora cihazlarıyla yapılan stresten kurtulma seansında neler olur? Seans öncesi, Psikolog eşliğinde kişide hangi duygusal yapıların ön planda olduğunu tespit etmek için bir form doldurulur. Formda yer alan sorulara verilen cevaplar ve kişinin yapacağı tanımlamalarla yaşanan duygusal sorunların niteliği tanımlanmaya çalışılır. Samimi duygularla doldurulması istenen form ile birlikte hangi Bach Çiçeği programının kişi için en uygun kür olduğuna karar verilir.

Akabinde, kişi, Mora cihazlarıyla yapılacak terapinin uygulanacağı özel odaya alınır, rahat bir koltuğa oturtulur. Mora cihazının elektrodları Stresten Kurtulma seansına uygun olacak şekilde kişinin vücuduna bağlanır ve program başlatılır. Mora cihazlarıyla yapılan stresten kurtulma seansı sonrasında neler olur? Kronik problemi olan kişilerde iyileşme belirtileri yaklaşık 1 ay içinde kendini gösterir. Terapi sonrasında kişinin duygu durum bozukluğu yavaş yavaş düzelmeye başlar. Kendini birçok açıdan daha rahat ve çok daha az stresli hissetmeye başlar.

Hayata ve karşılaşılan durumlara daha pozitif yaklaşımlar gösterir. Yapılan klinik uygulamalardan sonra yaşanan gelişmeler ve elde edilen geri dönüşler şaşırtıcı derecede olumludur. Örneğin sabahları kaygı içinde uyandığını söyleyen kişiler, güne rahat bir uykunun ardından kaygı hissetmeden başladıklarını belirtmektedir. 20 yıl öncesinde yaşanan olaylar kafamı çok meşgul ediyor diyen bir kişi, terapiden sonra “geçmişi geçmişte bıraktım, bu günü yaşamaya başladım” demektedir.

Başkalarının problemlerini düşünmekten, kendi problemlerime yeterince zaman ayıramıyorum diyen bir kişi, terapiden sonra artık hem kendime hem de başkalarının problemlerine yeterince zaman ayırabildiğini ifade etmektedir. Ödevlerini sürekli ertelediği için yetiştiremeyen bir öğrenci, ödevlerini zamanında yapmaya başladığını söylemektedir.

 


Yorumlar