Mağusa Lemar Cineplex Salonları’nda Film Keyfi! Texas Katliamı 3D veya Croods Filmlerine 1 Kişilik Sinema Bileti 6,25TL’den Başlayan Fiyatlarla!

 • Croods Filmi için 1 Kişilik Sinema Bileti 12,50TL Yerine 6,25TL!
 • 3 Boyutlu Teksas Katliamı Filmi için 1 Kişilik Sinema Bileti 15TL Yerine 10TL!

6,25 TL
 
Tükendi :(
DEĞERİ İNDİRİM KAZANCINIZ
12,50 TL 50 % 6,25 TL46 kişi fırsatı yakaladı Mağusa Lemar Cineplex

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Mağusa
Mağusa '
365 63 87

        Detaylar

 • Ses ve görüntü sisteminin kalitesinden koltukların rahatlığına kadar sinema  severlerin gözdesi olan Lemar Cineplex Salonlarında kendinizi filmin içindeymişsiniz gibi hissedecek, eşsiz sistemiyle sinema deneyimini bir adım ileriye taşıyacaksınız!
 • Yoğun geçen günün ardından film keyfiyle gününüzü güzelleştirmek için bu fırsatı sakın kaçırmayın!
 • 3 boyutlu film izleme ayrıcalığı yalnızca Lemar Cineplex Salonlarında!
 • Siz de Lemar Cineplex Salonlarının bu fırsatını sakın kaçırmayın ve hemen yakalayın!
 • Bu fırsattan ancak www.firsatkibris.com üzerinden fırsat çeki satın aldığınız takdirde faydalanabilirsiniz.

       Nasıl Yararlanırım

 • Fırsat 1 ay süreyle 19 Nisan 2013 ile – 25 Nisan 2013 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat çeki satın alabilirsiniz.
 • Bu fırsatın iadesi yoktur.
 • Bu fırsat sadece Mağusa Lemar Cineplex Salonları’nda geçerlidir.
 • Başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • Mağusa Lemar Cineplex Salonları’nda fırsat çekinizi veya fırsat kodunuzu belirterek fırsattan yararlanabilirsiniz.
 • Satın alma işleminiz tamamlandıktan sonra fırsat çekiniz Fırsat Kıbrıs'a kaydettiğiniz telefon numaranıza ve e-mail adresinize gönderilecektir. Ayrıca sitedeki “Fırsatlarım” bölümünden de fırsat çekinize ulaşabilirsiniz.
 • Randevu almanız gerekmektedir. Mağusa Lemar Cineplex Salonları Telefon Numarası: 365 63 87
 • Her türlü konudaki sorularınız için Fırsat Kıbrıs çağrı merkezini 444 3778 (444 FRST), 227 51 35 veya 0533 880 06 00 numaralı telefonlardan arayabilirsiniz ya da [email protected] ile de bize ulaşabilirsiniz.
 • Merak ettiğiniz tüm konular için SSS bölümünü okuyabilirsiniz.

 •  

 

Fırsat Detayları

Filmin Konusu

Yaşadıkları mağara bir deprem sonrasında yerle bir olduktan sonra, Crood'lar yuvaları olan bu kanyondan taşınmak zorunda kalırlar ve ailenin babası Grug'un önderliğinde bir yolculuğa çıkarlar. Barınabilecekleri yeni bir yer bulmanın ümidiyle ilerleyen Crood'lar bu yolculuk esnasında sıra dışı maceralarla örülü ve daha önce bilinmedikleri esrarengiz bir dünyayla karşılaşırlar. Bu yeni dünyada doğa bambaşkadır. Üstelik bir de karşılarına Guy isimli ilginç bir genç çıkar. Sürekli seyahat etmeyi ve yeni icatlar yapmayı seven Guy'ı aileden en çok 19 yaşındaki genç kız Eep sevecektir.

Ateş yakmayı bilen Guy, Crood'ların hayatlarının değişmesinde önemli bir rol oynayacaktır.

Animasyonun mutfağından gelen Kirk De Micco ve Chris Sanders ikilisinin senaryosuna ve yönetmenliğine imza attığı film, tarih öncesi çağlarda yaşayan bir ailenin keyifli macerasına eşlik ediyor.

 

Filmin Konusu

Yıl 1969, Vietnam Savaşı nın başlangıç günleriydi. ABD de ölü sayısı felaket boyutlarında, kayıtları ölçülmez niteliktedir. Askeri canavarı beslemek için gençlere asker çağrısı yapılmaktaydı. Sıra 18 yaşındaki Dean Hill (Taylor Handley) e gelir.

Ama dean henüz yoklamaya gidemeden Vietnam dan yeni dönmüş olan ağabeyi Eric (Matt Bomer) Dean a sürpriz yapmaya karar verir. Kendisini çok seven nişanlısı Cirrisse nin (Jordana Brewster) tüm endişelerine rağmen ağabeyi deniz kuvvetlerine tekrar katılarak ona göz kulak olmak ister. Ne yazıkki Dean ın planları Eric in planları ile uyuşmamaktadır. Dean ın niyeti basitir:Askeri çağrı belgesini bir kenara bırakıp, karaklı kız arkadaşı Bailey (Diora Baird) ile Meksika ya kaçmaktır. Ama her iki çift savaşta ne olacağını bilmeden son büyük eğlence için Teksas a giderler.

Yolculuklarının başlamasından kısa bir süre sonra dört genç saldırgan motorsiklet ci kişiler Holden ve kız arkadaşı Alex tarafından korkutulurlar. Alex grubun cipini takip ederken ciddi bir kaza yapmalarına yol açar. Chirrisse araçtan dışarı fırlar. Alex yaralı üçlüyü soymaya çalışırken, Şerif Hoyt olay yerine gelir ve her şeyi alt üst eder. Chirrisse yakındaki bir çalılıkta saklanarak, şerifin arkadaşlarını tartaklamasını izler.

Chirrisse nin bilmediği şey, Hoyt'un onları Hewitt ailesine götüreceğidir. Burada gençleri, Hoyt un sonra Leatherface olarak tanınacak korkunç canavara dönüşmek üzere Thomas ile Hewitt ailesinin diğer üyelerini beklemektedirler. Chirrisse ailenin yaptıkları korkunçluklara tanık olur ve yaşamaları için tek umudun kendisi olduğunu anlar

 


Yorumlar