HAKKIMIZDA


Fırsat Kıbrıs, tüm dünyada çok ilgi gören sosyal satın alma sisteminin Kıbrıs’ta hayata geçirilmesi fikri ile doğmuştur ve 2010 yılının Aralık ayında hayata geçirilmiştir. Fırsat Kıbrıs, her gün üyelerine indirimli fırsatlar sunan bir internet sitesidir. Fırsat Kıbrıs’ta fırsatlar, genellikle %50 ve üzeri indirimlerden oluşur. Bu fırsatlardan yararlanabilmenin yolu ise yeterince kişinin o fırsatı satın almasından geçer. Yeterince kişi günün fırsatını satın alırsa, fırsat aktif olur ve herkes bu fırsattan yararlanabilir hale gelir. Günün fırsatı aktif olmazsa, kimsenin kredi kartından para çekilmez. Kısacası güç birlikten doğar düşüncesi ile yola çıkan Fırsat Kıbrıs, işletmelerden sizin adınıza büyük indirimler alır, sizleri de birçok yeni mekan ile tanıştırır ve en iyi hizmeti indirimli satın almanıza aracılık eder.

 Fırsat Kıbrıs’ta ilgilendiği bir fırsatı gören kullanıcı, eğer fırsat henüz aktif olmamışsa, sosyal iletişim ağları üzerinden arkadaşlarını davet ederek, yeterli sayıya ulaşılmasını sağlar. Grup olarak alışverişten güç doğar; kaliteli hizmet, büyük indirimle sizlere ulaşır.

 Fırsat Kıbrıs takımı sizlere iyi ve kaliteli hizmet sunmak için çok çalışmakta, her geçen gün daha fazla kişinin indirim fırsatlarından yararlanması için hızla büyümektedir 

Bizler için, aldığınız hizmetin veya ürünün fiyatı yanında kalitesi de çok önemli. Alışverişinizi sorunsuz bir şekilde yapmanız ve sonunda kuponunu aldığınız işletmeden mutlu ayrılmanız için üye işletmelerimizi büyük bir titizlikle seçiyoruz. Yine de bizim elimizde olmayan bir sebep yüzünden alışverişiniz esnasında herhangi bir problem yaşarsanız lütfen bizimle iletişime geçin.